
SVL Volleybal viert 5-jarig jubileum en introduceert nieuwe trainingsavond
8 september 2024 om 19:30 VolleybalIn 2020 startte SVL Volleybal met twee damesteams. Een jaar later kwam daar meteen een ervaren recreanten mixteam bij. Een gouden combinatie, want twee spelers uit dit team trainen nu wekelijks de damesteams. ,,Het is mooi om te zien hoe een club verbindt. Leden die bij wedstrijden van andere teams fluiten of tellen, of zich inzetten voor bijvoorbeeld sponsoring”, zegt bestuurslid Corienne Merkens. Aankomend seizoen komt het recreanten team (HR1) uit in de Heren A competitie van Nevobo. Dames 1 speelt in de 1e klasse en Dames 2 in de 4e klasse.
VOLLEYBALKWALITEITEN ONTWIKKELEN
Wil je kennismaken met volleybal? Op woensdagavond wordt er sinds dit seizoen een combi-trainingsavond georganiseerd. Deze training biedt dames van verschillende niveaus en leeftijden de kans om hun volleybalkwaliteiten te ontwikkelen. ,,Met deze nieuwe trainingsavond willen we zowel onze huidige als nieuwe leden extra mogelijkheden bieden om hun volleybalkwaliteiten te verbeteren”, vertelt bestuurslid Saskia Steenbeek. ,,We richten ons niet alleen op ervaren speelsters, maar ook op degenen die de sport opnieuw willen oppakken of willen leren spelen in wedstrijdvorm.” De trainingen worden gegeven door Rens Tanis, hij wordt ondersteund door verschillende competitiespeelsters. ,,We denken dat deze combi-training een waardevolle aanvulling is op ons aanbod en bijdraagt aan verdere versterking van onze teams.”
Kom je ook meespelen op woensdagavond? Het doel van de combi-training training is technisch verbeteren. De focus ligt op basistechnieken zoals passen, serveren en aanvallen. Ook wordt er gewerkt aan wedstrijdinzicht: tactiek, samenwerking en verschillende wedstrijdvormen.
Deze avond is voor dames die opnieuw willen beginnen met volleybal of de sport willen leren, meiden tussen de 14-17 jaar (met mogelijkheid om een eigen competitieteam te starten) en huidige competitiedames (DS1/DS2) die een tweede keer willen trainen.
De woensdagavond combi-training start op woensdag 11 september van 19.30 tot 21.00 uur) in de sporthal van Langbroek. Geïnteresseerden kunnen vier keer vrijblijvend meetrainen. Aanmelden kan via www.svl-volleybal.nl of per mail via info@svl-volleybal.nl.

















