Afbeelding
Archief BDUMedia

Projectorkest Midden Nederland heeft al vijftig muzikanten; inschrijving verlengd

7 januari 2024 om 15:15 Muziek

WIJK BIJ DUURSTEDE Met het prachtige aantal van vijftig aanmeldingen kan het Projectorkest Midden Nederland bijna van start. Echter zijn er nog twee ontbrekende schakels: er is een eerste trombonist nodig en een extra bastuba. Om die te vinden en om muzikanten in het algemeen meer tijd te geven zich aan te melden, is inschrijven nu mogelijk tot en met zondag 14 januari. 

,,De repetities zullen hierdoor aanvangen in februari en niet in januari, zoals eerder de bedoeling was. De overige secties in het orkest zijn gevuld. Wel is aanvulling nog zeer welkom op de volgende instrumenten: hoorn, klarinet, hobo en fagot. Overige instrumenten in overleg”, aldus Menno Karsenbarg van het Projectorkest Midden Nederland. 

Het projectorkest repeteert 9 maal en sluit af met optredens eind juni en begin juli 2024 (o.a. bij Huis Doorn en Kasteel Duurstede). Er is een breed repertoire: van Mozart tot Morricone en van Elgar tot Elvis. Muzikanten van verschillende niveau’s zijn welkom. Aanmeldingen komen niet alleen uit Midden Nederland, want liefst zeven provincies zijn vertegenwoordigd in het orkest. 

Kijk voor mee informatie, o.a. over aanmelden, repetities en optredens op www.harmonie-concordia.nl/projectorkest of mail naar projectorkest@harmonie-concordia.nl. Volg het Projectorkest Midden Nederland op Facebook/Instagram/X: @projectorkestmiddennederland.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie