
Lang Leven Kunst bij Wijks Atelier
5 mei 2024 om 10:45 ActiviteitenWIJK BIJ DUURSTEDE In de zomermaanden juli en augustus kan men bij het Wijks Atelier het programma Lang Leve Kunst volgen. Dit succesvolle zomerprogramma wordt voor de 5e keer aangeboden, laat Janneke van Tilburg van het Wijks Atelier weten.
,,Het is bestemd voor senioren (65+) die kennis willen maken met verschillende kunstdisciplines zoals schilderen, dans, keramiek, theater en pasteltekenen. De verschillende workshops worden door docenten/kunstenaars gegeven.”
Het landelijk Lang Leve Kunst fonds vindt het belangrijk dat ouderen meer kennismaken met kunst en cultuur. Juist in de zomermaanden, als veel activiteiten gestopt zijn en familie op vakantie is, vindt het fonds het belangrijk om ouderen bijeen te brengen. Zij subsidiëren dit zomerprogramma, waardoor het mogelijk is om voor een gering bedrag acht workshops te volgen. Aanmelden kan via de website van het Wijksatelier.
Dit voorjaar biedt het Wijksatelier een workshop Schilderen in de tuin onder leiding van Karin Boers. De workshop wordt gehouden in de prachtige tuin De Pullenhof in Schalkwijk op 23 mei. ,,Tevens als afsluiting van dit cursusjaar kan je nog een korte cursus keramiek volgen, die gegeven wordt door Eugenie Keizer. In deze cursus, die 17 mei start, leer je hoe je klei textuur en kleur kunt geven.”
















