Ellen Pastoors-Vizee
Ellen Pastoors-Vizee Hannie Schadee

#wijzijnwijk - Ellen Pastoors - Vizee: ‘Soms draai ik zelf de film’

3 september 2024 om 09:14 Overig #wijzijnwijk

WIJK BIJ DUURSTEDE In Wijk bij Duurstede is ze geboren en getogen en haar 86-jarige moeder woont hier ook nog steeds. Ellen Pastoors-Vizee is 54 jaar en heeft ook nooit de behoefte gehad om Wijk uit te gaan.

door Hannie Schadee

,,Mijn man komt uit Odijk, maar we konden sneller hier een woning krijgen dan in de gemeente Bunnik. En toen we een tweeling kregen, waren we dubbel zo blij dat we hier gebleven waren, met mijn ouders in de buurt. Ik ben geboren in de Engk en na 10 jaar verhuisd naar de Noorderwaard. Mijn oma heeft nog een kruidenierswinkeltje gehad in de Klooster Leuterstraat. 

Het is prima om hier te wonen, er is genoeg om je leven in te vullen. Je hebt hier gewoon alles, ook op sportgebied is er veel. Onze dochters gingen op korfbal en inmiddels zijn we daar zelf ook actief bij betrokken. Er is hier veel keus en je staat zo in het buitengebied.                

Mijn man en ik hebben ons werk altijd in de buurt gehad en toen ik nog in Zaltbommel werkte, vond ik het niet erg om met het pontje over te gaan. Het houdt wel wat op en kost dus meer tijd, maar dat heb ik nooit een probleem gevonden. 

Ik vind een stad heel leuk voor een stedentrip, maar wonen vind ik hier het fijnst, Wijk is ook een stad, maar voelt veel meer als een dorp.”

Sinds 3,5 jaar is Ellen een bekend gezicht bij ’t Calypso theater, waar ze met veel plezier zakelijk leider is. ,,Het is heel veelzijdig wat ik doe, van de kassa tot de films boeken of zelfs soms films draaien. Je bent vaak met mensen bezig die een avondje uit zijn en daar is de sfeer dus ook naar en dat maakt het extra leuk om te doen.”

Het enige wat Ellen mist is het zwembad. ,,Dat was zo leuk vroeger, je kon er zelf op de fiets naar toe (als je een zwemdiploma had), bijvoorbeeld met een groep kinderen uit je klas. Ik vind het echt jammer, dat mijn kinderen dat niet hebben gehad; want wat hebben wij daar veel plezier gehad.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie