Afbeelding
Hockeyvereniging Dorsteti

Update Alpe d’Hugo Benefietwedstrijd en veiling voor KWF op 1 april

24 maart 2023 om 12:30 Maatschappelijk

WIJK BIJ DUURSTEDE Op zaterdag 1 april speelt een studententeam van hockeyvereniging Dorsteti in Wijk bij Duurstede een benefietwedstrijd tegen een studententeam uit Leiden. Na de wedstrijd is er een veiling met veilingmeester Kees Jansma. De opbrengst gaat naar team Alpe d’Hugo dat geld inzamelt voor KWF.

Jorrit & Jansma Hockey international Jorrit Croon komt persoonlijk zijn WK 2023 hockeystick aanbieden voor de veiling. Daarnaast veilt Jansma nog veel meer fantastische items zoals een zweefvlucht over de omgeving, een wijnproeverij, een kitesurfles, een hockeykamp, een bierproeverij met stadwandeling door Wijk bij Duurstede, diverse dinerbonnen, een interieuradvies, een BBQ voor 15 personen en nog veel meer. Alle items zijn aangeboden door ondernemers, particulieren en serviceclubs uit Wijk bijDuurstede, Doorn en Leiden.

Hugo Annard

Het team Alpe d’Hugo bestaat uit 22 jongens en meisjes die op 1 juni de uitdaging aangaan om Alpe d’Huez te bedwingen ter nagedachtenis aan hun vriend Hugo Annard. Hij overleed op 30 juli 2022 op 22-jarige leeftijd aan kanker. Het team heeft tot doel 100.000 euro op te halen voor KWF, via acties, de benefietwedstrijd, de veiling, een Vrijmibo bij Augustinus in Leiden op 14 april en sponsoring. Ruim 50.000 euro is inmiddels binnen. 

Kom naar de benefietwedstrijd en de veiling op 1 april op hockeyvereniging Dorsteti en steun de mooie actie van Alpe d’Hugo.

Programma

Benefietwedstrijd 17.30 tot 20.00 uur. Hapje en een drankje 20.00 tot 21.00 uur. Veiling 20.00 tot 22.00 uur. Borrel & DJ tot 0.30 uur

Hockeyvereniging Dorsteti, Lekdijk Oost 13B, Wijk bij Duurstede. Zie voor meer informatie en de veilingitems www.dorsteti.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie