Afbeelding
Lionsclub

Lions viert lustrum met Lionsdiner in de Grote Kerk

4 oktober 2024 om 08:30 Maatschappelijk

WIJK BIJ DUURSTEDE Elk jaar organiseert Lions Levefanum op de eerste vrijdag van november een ‘Charity Dinner’. Dit jaar vindt het diner plaats op vrijdag 1 november, wederom in de Grote Kerk op de Markt. ,,Een extra feestelijk detail dit jaar is dat het ons 20e Lionsdiner is. En daar zijn wij onze gasten bijzonder dankbaar voor”, laat Mark Berntssenvan de Lionsclub weten.

,,Ook dit jaar is het een avond met een speciaal thema. Het thema is ‘El Día de Muertos’ of in het Nederlands ‘Dag van de Doden’. Voor veel Mexicanen een bijzonder feest waarbij niet alleen overleden dierbaren, zowel mens als dier, worden herinnerd, maar vooral een dag waar op feestelijke wijze het leven wordt gevierd. En laat dat nu exact zijn wat Lions Levefanum van plan is.”

GOEDE DOELEN

,,Tijdens het fantastische diner wordt er een proeverij georganiseerd met de wijnen uit de Lions Wijnactie 2024. Zoals elk jaar gaat de opbrengst van de Lions Wijnactie én het Lionsdiner wederom naar lokale goede doelen. Vorig jaar hebben wij het SOK kamp gesponsord en ook dit jaar zullen wij weer op zoek gaan naar een goed doel waarin de jeugd van onze gemeente een steuntje in de rug krijgt.”

De prijs van het diner is net als vorig jaar €47,50 per persoon inclusief een welkomstdrankje. Belangstellenden kunnen per mail reserveren: Lionsdiner.wijkbijduurstede@gmail.com (vermeld daarbij naam, telefoonnummer en het aantal gasten inclusief de namen van alle tafelgenoten).

Geadviseerd wordt snel te reserveren, want vol = vol. Aanmeldingen worden in volgorde van ontvangst behandeld. Reserveren kan tot 18 oktober. 

,,Het belooft ook dit jaar weer een mooi evenement te worden, mede door de bijdrage van veel lokale sponsoren. Op onze facebookpagina www.facebook.com/levefanum kan men de voorbereidingen van het evenement volgen.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie