Afbeelding
Mooiland

Woonin neemt 16 woningen aan de Steenstraat over van Mooiland: meer sociale huurwoningen in centrum Wijk bij Duurstede

31 januari 2025 om 14:30 Wonen

WIJK IN DUURSTEDE Woonin neemt vandaag 16 woningen over van woningcorporatie Mooiland. Het gaat om appartementen aan de Steenstraat (boven de Albert Heijn). Dit is aan de rand van het centrum van Wijk bij Duurstede.

Woonin kiest ervoor deze woningen als sociale huurwoningen te verhuren. ,,De woningen vielen eerder in de midden huursector. De huidige huurders zijn persoonlijk geïnformeerd. Zij mogen uiteraard gewoon blijven huren. Vanaf 1 februari kunnen ze voor hun huurderszaken terecht bij Woonin.”
Katja van Boeijen, manager Wonen Woonin: ,,We zijn verheugd dat we 16 sociale huurwoningen in Wijk bij Duurstede kunnen overnemen op deze prachtige, centrale locatie.”

REDEN OVERNAME

Woningcorporatie Mooiland wil zich concentreren op hun focusgebied in de regio Noordoost-Brabant, Gennep en de steden Nijmegen, Arnhem en Apeldoorn. Hier is Mooiland herkenbaar en goed aanspreekbaar in de wijken. Mooiland heeft niet de omvang om deze rol te pakken in de gemeenten buiten hun focusgebied. Daarom kiest Mooiland ervoor om die woningen te verkopen.
Carly Jansen, bestuurder Mooiland, vertelt: ,,We zijn blij dat we deze woningen konden verkopen aan een andere woningcorporatie. De samenwerking en het contact met Woonin was prettig. Mooiland heeft er alle vertrouwen in dat de huurders van de woningen aan de Steenstraat bij Woonin in goede handen zijn.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie