Afbeelding
Jas Oechies

Eerste Wijkse meezingcafé een geweldig succes

24 februari 2025 om 10:30 Maatschappelijk

WIJK BIJ DUURSTEDE Afgelopen zaterdag waren de zalen van het E&E aan de Gansfortstraat tot de laatste stoel bezet. ,,125 senioren uit Cothen, Langbroek en Wijk bij Duurstede zongen onder de inspirerende begeleiding van Elien van de Meer onder andere Opzij, opzij van Herman van Veen”, vertelt Jan Oechies van de organisatie. 

,,Er waren inwoners die graag zingen, van muziek houden maar ook mensen die door hun beperkingen helemaal in zichzelf zijn gekeerd. Ook deze mensen zagen wij ‘zich als een ontluikende voorjaarsbloem oprichten’ en opgewekt meedoen.”

ZINGEND DANSEN

Bij ‘Het kleine café aan de haven’ werd zelfs zingend gedanst. In de pauze werden de zangers door vrijwilligers van de WABO gelaafd met een drankje en een hapje.

Oechies: ,,Dit initiatief van Stichting Binding, Quarijn en de WABO verdient een vervolg. De afspraak werd meteen gemaakt: 22 maart om 14.00 uur is in de zalen van het E&E het volgende meezingcafé. Zet het vast in de agenda!”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie