
De Avond van de Korte film in Filmhuis Calypso
22 oktober 2023 om 10:38 FilmWIJK BIJ DUURSTEDE Op dinsdag 7 november is er een speciale filmavond in het filmhuis Calypso. Het filmhuis draait niet op die avond als gewoonlijk één arthousefilm, maar op deze avond worden twee kortere films vertoond met daar tussenin een pauze. Beide films zijn bijzonder en verschillen volledig van thema.
Er wordt gestart met de film ‘Strange Way of Life’ van de gelauwerde regisseur Pedro Almodóvar met de acteurs Ethan Hawke, Pedro Pascal en Manu Ríos. De film is een geestige western waarbij hartsvrienden elkaar weer ontmoeten na 25 jaar. Opvallend zijn de mooie kleding, de muziek en het goede acteerwerk. Films van Almodóvar worden altijd gekenmerkt door de hoge kwaliteit en esthetiek.
Na de pauze is het de beurt aan de film ‘Upon Entry’ van het debuterende regisseursduo Alejandro Rojas en Juan Sebastián Vásquez, en wat voor debuut! Zij maakten met de acteurs Alberto Ammann, Bruna Cusí en Ben Temple een thriller waarbij je op het puntje van de stoel gaat zitten. Een film in een simpele setting die heel invoelbaar is voor reizigers die de EU verlaten of binnenkomen.
Het belooft een bijzondere filmavond te worden
Kaarten à € 9 te bestellen bij Van Ginkel Muziek en www.calypsotheater.nl



















