Afbeelding
Werkhoven Loopt

Werkhoven Loopt zoekt nieuwe organisatietalenten na recordeditie

11 maart 2026 om 09:30 Evenementen

WERKHOVEN In september 2025 vierde Werkhoven Loopt haar tiende editie – en wat voor één. Met een recordaantal deelnemers en bezoekers was het een feestelijke dag waarop sportiviteit, saamhorigheid en dorpsgevoel samenkwamen. Jong en oud verschenen aan de start, vrijwilligers stonden paraat en het hele dorp leefde mee. laat Erik Vernooij van de organisatie weten. ,,Maar achter dit succesvolle evenement staat een klein en betrokken organisatieteam. En juist daar ligt nu een grote uitdaging.”

VIER ORGANISATOREN NEMEN AFSCHEID

Van de zeven huidige organisatieleden nemen er maar liefst vier afscheid. Na jarenlange betrokkenheid hebben zij besloten dat het tijd is om afscheid te nemen. Dat betekent dat het voortbestaan van Werkhoven Loopt niet vanzelfsprekend is. Om ook in de toekomst dit mooie evenement te kunnen organiseren, is versterking hard nodig.

,,We kijken met enorme trots terug op de afgelopen editie”, aldus de organisatie. ,,De energie in het dorp en het enthousiasme van de deelnemers waren geweldig. Het is mooi om te zien dat zowel kinderen als volwassenen uit Werkhoven en uit Bunnik en Odijk genieten van het mooie evenement. Dat willen we dolgraag voortzetten, maar daar hebben we nieuwe mensen voor nodig.”

VRIJWILLIGERSCOÖRDINATIE

Inmiddels zijn er al een aantal nieuwe enthousiastelingen opgestaan om het team te versterken. ,,Daar zijn we heel blij mee. Maar er wordt nog gezocht naar iemand die de werving en coördinatie van vrijwilligers wil oppakken. Tijdens Werkhoven Loopt zijn ongeveer zestig vrijwilligers actief, bijvoorbeeld bij de op- en afbouw, fietsers, verkeersregelaars, inschrijftafels en verzorgingsposten. Een goede vrijwilligerscoördinator is daarom onmisbaar. Iemand die het leuk vindt om mensen te enthousiasmeren en te verbinden, overzicht te houden, te plannen en samen iets moois neer te zetten zou perfect passen in het team. Uiteraard sta je er niet alleen voor: je maakt deel uit van een betrokken en gezellig team.”

MEEBOUWEN AAN WERKHOVEN LOOPT

Er worden dus enthousiaste dorpsgenoten gezocht die het leuk vinden om samen iets neer te zetten voor Werkhoven. Ervaring is niet nodig – betrokkenheid en plezier wel. Vooral voor de coördinatie van vrijwilligers kunnen ze deze versterking heel goed gebruiken.

Wil jij helpen om deze mooie traditie voort te zetten? Of wil je eerst eens vrijblijvend kennismaken om te horen wat het inhoudt? Neem dan contact op met de organisatie via info@werkhovenloopt.nl of spreek één van leden van de organisatie aan in het dorp. ,,Samen zorgen we ervoor dat ook de 11e editie in september 2026 weer een evenement wordt om trots op te zijn.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie