De Blauwe Bever in de haven van Wijk Duurstede.
De Blauwe Bever in de haven van Wijk Duurstede. Anneke vd Vaart – Stichting Rivieroevervaarten.

Weer mooie vaarten met Safarischip De Blauwe Bever vanaf Wijk bij Duurstede

6 juli 2025 om 12:21 Activiteiten

WIJK BIJ DUURSTEDE De Blauwe Bever vertrekt woensdagmiddag 16 juli met een kinderpiratenvaart vanaf Wijk bij Duurstede naar het schateiland, de Moersbergse Waard. Daar gaan de piraten van boord voor een spectaculaire speurtocht met raadsels en opdrachten en wordt jacht gemaakt op de schat op schateiland!

Is de schat gevonden dan keren de piraten terug naar de Blauwe Bever en vaart het schip weer naar de opstapplaats. Deze vaart is geschikt voor kinderen van 5 t/m 12 jaar onder begeleiding van een volwassene. En……. zij mogen natuurlijk verkleed aan boord komen, bijvoorbeeld als piraat of iets anders wat ze zelf leuk vinden. Vrijdagmiddag 16 juli 2025 vertrek: 14:00 uur -  terug : 17:00 uur

Meer info/reserveren: www.deblauwebever.nl/reserveren

RIVIEROEVERVAART NAAR DE EVERDINGERWAARD

Een excursie vol variatie: natuur, wat cultuurhistorie en heerlijk ambachtelijk bier. Safarischip de Blauwe Bever vertrekt vanuit Wijk bij Duurstede vaart over de Lek en meert af aan een krib in de Everdingerwaard. De wandeling gaat rechtstreeks over het terrein van fort Everdingen waar de ambachtelijke bierbrouwerij is gevestigd. Daar wordt stil gestaan bij de productontwikkeling en het brouwproces en wordt een consumptie genuttigd. Daarna lopen we weer terug naar het schip. Genietend van de rust op het water en omgeving varen we weer terug naar Wijk bij Duurstede. Wat is erbij inbegrepen: Een korte excursie onder begeleiding van een gids en één consumptie bij de bierbrouwer

Zaterdag 17 juli 2025, vertrek : 13:30 uur - terug aankomst : 17:15 uur. 

De Blauwe Bever aangemeerd bij de Everdingerwaard, de gasten gaan van boord voor een wandelexcursie onder begeleiding van een gids.
Tijdens de excursie wordt er een bezoek gebracht aan de bierbrouwerij Lauret waar het proces van bier maken wordt uitgelegd.
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie