
Avondvaart met De Blauwe Bever vanaf Wijk bij Duurstede
10 augustus 2024 om 14:00 ActiviteitenWIJK BIJ DUURSTEDE Een avondvaart met Safarischip De Blauwe Bever vanaf Wijk bij Duurstede, hoe leuk is dat! Dat kan op woensdagavond 21 augustus om 19.00 uur.
In de avond heerst de rust op en langs de Lek. ,,Vanaf het vertrek uit Wijk bij Duurstede geniet je van het mooie rivierlandschap, wat een sprookjesachtig tafereel op kan leveren”, vertelt Wim Lauffer ,,Een gids aan boord geeft uitgebreide uitleg over bezienswaardigheden langs de rivier en haar oevers, over flora en fauna en over het waterbeheer. We kruisen het Amsterdam-Rijnkanaal en ergens op de Lek keert het schip en varen we rustig terug naar Wijk bij Duurstede.”
Vertrek en aankomst is bij P- Lang Parkeren, Havenweg, Wijk bij Duurstede. Meer info/reserveren via www.deblauwebever.nl/reserveren. Tijdstip terug aankomst: 20.30 uur.



















