Ingrid de Buck met haar buddy Eveline op de Kaunertaler Gletscherstrasse.
Ingrid de Buck met haar buddy Eveline op de Kaunertaler Gletscherstrasse.

Indrukwekkende handbikebattle Ingrid in het Kaunertal, Oostenrijk

6 juli 2025 om 09:17 Wielrennen

WIJK BIJ DUURSTEDE Op 25 juni 2025 heeft Ingrid de Buck deelgenomen aan de 11e editie van de Handbikebattle in het Kaunertal, Oostenrijk. Haar nicht Annemieke Pot heeft op 24 november 2024 haar 60e verjaardag gevierd met een benefiet om deelname aan de battle te bekostigen. 

De start is bij de tolpoort van de Kaunertaler Gletscherstrasse op 1287 meter hoogte. De finish is 20 km verderop bij de Ochsenalm op 2175 meter hoogte. Een stuwmeer halverwege zorgt voor 5 vlakke kilometers. Het is al met al een prachtige klim, met hier en daar stevige stijgingspercentages. Onderweg zijn er drie verzorgingsposten. Er is medische hulp en mobiele technische ondersteuning op het parcours. 

De battle is een dag vervroegd wegens de weersomstandigheden. Voor donderdag is onweer en regen voorspeld. Woensdag is het droog, maar erg warm wat deze editie extra zwaar maakt voor de bikers. Paralympische sporters Jetze Plat, Mitch Valize, Jeannette Janssen, Chantal Haenen en Tim de Vries van Team NL Paracycling fietsen de hele dag mee om de bikers extra te steunen en te motiveren. Ingrid is na 6 uur fietsen bij de finish. 

Haar fans zijn ongelooflijk trots op haar en kijken terug op een bijzondere week. Dank voor de donaties en aan de lokale ondernemers, Theater Calypso, Bij Joan Haarstudio, Gildeslager Mulder, DA, de Notenwinkel, De Zuivelhoeve, Bakkerij Lakerveld. Dank ook aan Buro Beeldraakt, Accordeonvereniging Animato, Ensemble Yvonne, Trio C tot de Derde, Casper Burkhardt en Anton Houtappel voor hun bijdrage.

Ingrid de Buck met haar buddy Eveline op de Kaunertaler Gletscherstrasse.
Paralympische sporters  moedigen de sporters aan
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie