Het verantwoordelijke en zeer betrokken NAH team
Het verantwoordelijke en zeer betrokken NAH team NAH team

Bijeenkomst lotgenoten en mantelzorgers Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH); thema het gezicht van NAH

20 januari 2024 om 11:21 Zorg

WIJK BIJ DUURSTEDE Na de aftrap in november 2023 van het netwerk NAH Wijk bij Duurstede is het dan zover. De eerste bijeenkomst voor lotgenoten en mantelzorgers van mensen met NAH wordt gehouden op dinsdag 30 januari.

De gevolgen van NAH kunnen heel verschillend zijn. Tijdens de bijeenkomst op deze avond zullen Leonie en Jos vertellen over welke gevolgen NAH voor hen heeft. Mantelzorger Laurens deelt zijn ervaringen.

De ervaringen zullen stof geven om meer met elkaar in gesprek te gaan. Samen te delen en wellicht ook van elkaar te leren. Hierbij wordt de groep opgesplitst in een groep waar lotgenoten met elkaar in gesprek gaan en een groep voor mantelzorgers van mensen met NAH.

Consulent mantelzorg, Karen Spierenburg en een lid van het netwerk NAH Wijk bij Duurstede zullen de avond begeleiden. Deze avond is zowel voor lotgenoten als mantelzorgers bedoeld. Mocht het zo zijn dat u bijvoorbeeld als mantelzorger interesse heeft om deel te nemen, maar de persoon met NAH waar u voor zorgt wil of kan niet naar de bijeenkomst, dan bent u ook ‘alleen’ welkom. Dat geldt natuurlijk ook voor mensen met NAH waarvan de mantelzorger niet kan/wil komen.

De bijeenkomst op 30 januari is van 19.00 tot 20.30 uur bij Stichting Binding aan de Steenstraat 14A in Wijk bij Duurstede. De inloop is vanaf 18.45 uur. Aanmelden mag, maar hoeft niet. mantelzorg@stichting-binding.nl of bel naar 0343-473070.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie