
Sint komt met zijn Pieten naar Wijk bij Duurstede en Cothen
18 november 2024 om 16:15 SinterklaasWIJK BIJ DUURSTEDE/COTHEN Het is bijna zover! Zaterdag komt de boot van Sinterklaas in de haven van Wijk bij Duurstede aan om 10.30 uur. Ruben Pepernoot heeft het zelf gezegd!
Burgemeester Iris Meerts zal de Sint ontvangen en alle pieten komen ook mee. Ook de Toeterpieten en de Danspietjes zijn er weer bij. Kom allemaal kijken, luisteren, zingen en zwaaien!
’s Middags is er de theatervoorstelling in Calypso met de pietenklas.
COTHEN Sinterklaas komt die middag om 13.30 uur in Cothen bij de molen Oog in ‘t Zeil. Hij maakt een rondrit en is om 14.20 uur in het Dorpshuis, waar de kinderen Sinterklaas een hand kunnen schudden, spelletjes worden gedaan en natuurlijk wat lekkers wordt uitgedeeld.
Afgelopen zaterdag bezocht de Sint al Langbroek, waar hij er samen met zijn pieten een feestje van maakte in het Dorpshuis.

















