Afbeelding
Calypso Theater

Agenda Calypso Theater

14 januari 2026 om 13:45 Recreatie

WIJK BIJ DUURSTEDE Er staan weer leuke voorstellingen op het programma.

MIST (try-out), donderdag 15 januari, 20.30 uur

‘Mist’ is een tragikomedie die het warrige portret toont van een oud variété artiest Willy Borél (gespeeld door Laus Steenbeeke). Wanneer er dementie bij hem wordt vastgesteld belandt hij in een verzorgingshuis. Zijn dagen daar zijn grauw en uitzichtloos en ver buiten de spotlights. Heel anders dan toen hij vroeger als befaamd artiest, samen met zijn vaste pianist, grote triomfen vierde… maar ook gruwelijk ten onderging. De dagen in het verzorgingshuis doen hem vluchten. Vluchten in de drank en in zijn turbulente verleden. Een topcast met onder andere Laus Steenbeeke toont een ingenieus geconstrueerde tragikomedie vol intriges, humor, scherpte, herkenbaarheid en ontroering waarbij niets is wat het lijkt.

THE 70’S UNPLUGGED – RUMOURS, vrijdag 16 januari, 20.30 uur

Deze voorstelling is uitverkocht, maar wilt u op de wachtlijst, mail dan naar info@calypstheater.nl of bel 0343-591030.

TAYLOR SWIFT TRIBUTE BAND – LOVE STORY, zaterdag 17 januari, 20.00 uur

De vier muzikale Swifties van de Taylor Swift Tribute Band bieden een theaterconcert dat geïnspireerd is op alle shows van Taylor Swift. Deze jonge, Nederlandse band blaast je van je sokken.
De vier muzikanten geven het publiek en alle mede-Swifties een uitgelezen Taylor Swift-ervaring. Ze spelen de grootste hits uit ieder tijdperk van de wereldberoemde zangeres, in - uiteraard - de bijpassende outfits van de diva. Van Our Song tot Look What You Made Me Do en van All Too Well tot Cruel Summer.
Het theaterconcert Love Story is een must see voor elke Taylor Swift-liefhebber.

WIJKS SPIRITUEEL TREFPUNT: LINDA ISTA – GRASSPRIETEN, dinsdag 20 januari, 19.30 uur

Linda Ista is een transmedium. Zij doet o.a. doe vele vormen van psychometrie. Psychometrie is het “aanvoelen” van foto’s en voorwerpen. Het is eigenlijk iets wat een ieder van ons dagelijks gebruikt, maar wat vaak geheel aan ons voorbij gaat. Wij hebben allemaal een ‘indruk’ van iemand die je een hand geeft. Dan voelen we aan hoe die persoon in elkaar steekt. Met dit fenomeen gaan we aan de slag. Deze avond zal zij voor u verzorgen met grassprieten.
Voor u misschien heel vreemd, voor haar is dat ook een vorm van psychometrie zodra u een grasspriet hebt geplukt.

BOBAN BENJAM BRASPENNING – BRUTO (try-out), woensdag 21 januari, 20.30 uur

‘Een veelzijdig multitalent’ - ‘Een jaloersmakend goed debuut’ - ‘Een talentvol cabaretier met lef’. De recensies liegen er niet om: Boban is een belofte. En belofte maakt schuld… Die moet hij zien in te lossen. Dat doet hij met BRUTO. Een muzikaal cabaretprogramma over superrijkdom én de Belastingdienst waar hij waarschijnlijk failliet aan gaat. Een show over de balans opmaken én de rekening betalen…. Want die balans lijkt ver te zoeken.
In een wereld waar grof geld nóg groffer wordt en de kloof tussen arm en rijk stééds groter, trekt Boban als armzalig artiest ten strijde! Koste wat het kost! Dus stap NU in en bereid je met BRUTO voor op een veel te dure grap, tegen een veel te lage prijs. (Geen financieel advies).

BETH & FLO – ZOVEEL MEER (try-out), donderdag 22 januari, 20.30 uur

Wanneer is iets kunst? Beth & Flo zouden het moeten weten, ze zijn niet voor niets aan het conservatorium ingewijd in de ‘grote kunst’ van de klassieke muziek. En nu maken ze ‘kleinkunst’. Alsof het niets is. Alsof zij nog zoveel meer kunnen bijdragen aan de bloeiende artistieke uitspatsels die de wereld rijk is. Hoe dan? Als alles er al is, wat is dan zoveel meer? Beth & Flo – het duo dat in de Finale van het AKF werd geprezen als “veelbelovend cabaretduo dat klassieke muziek knap weet te combineren met prachtige scènes” - staan voor de unieke mix van virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor. In Zoveel meer staat één ding vast: deze nieuwe voorstelling is méér. Meer cabaret. Meer klassieke muziek. Véél meer Beth & Flo!

Kijk voor het volledige programma op de website www.calypsotheater.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie