
Bijeenkomst voor mantelzorgers van mensen met dementie
11 oktober 2022 om 09:05 MaatschappelijkWIJK BIJ DUURSTEDE Maandag 17 oktober is er een bijeenkomst voor mantelzorgers van mensen met dementie. De komende mantelzorg bijeenkomst voor mantelzorgers van mensen met dementie, heeft het onderwerp: Beter omgaan met afhankelijkheid
Het komt regelmatig voor dat iemand met dementie veel aan je vraagt en het lijkt alsof niets meer lukt zonder de hulp of bevestiging van de mantelzorger. Samen met Marlene van het Ontmoetingscentrum gaan we in op dit gedrag. Waar komt dit gedrag vandaan? En, nog belangrijker, hoe kun jij daarmee omgaan zodat je ook nog wat ruimte voor jezelf hebt?
Datum: maandag 17 oktober van 19.30 tot 21.30 uur in het Ewoud & Elisabethgasthuis, zaal 3 aan de Gansfortstraat 4, Wijk bij Duurstede. Aanmelden mag, maar is niet verplicht:mantelzorg@stichting-binding.nl of telefoon 0343-473070.












