
Cursus Schrijf je leven
24 januari 2026 om 10:30 ActiviteitenLANGBROEK We zijn allemaal een schatkist vol levensverhalen en ervaringen. Wil je hierover schrijven en vindt je het fijn om op weg te worden geholpen, schrijf dan vijf ochtenden mee in Langbroek, aldus Mieke van den Goorbergh.
Mieke van den Goorbergh, biografisch coach, neemt je mee door je leven met creatieve schrijfopdrachten en een enkele sfeertekening. ,,We schrijven over het verleden en over het nu. Er is gelegenheid om te delen wat je hebt geschreven maar je bent altijd vrij om dit wel of niet te doen. Schrijfervaring is niet nodig. Je gaat naar huis met een schrift vol met jouw unieke levensverhalen en inspiratie voor de toekomst.”
Er wordt geschreven aan tafel bij Mieke in Langbroek op dinsdagochtend van 9.30 - 12.30 uur op 3, 10 en 24 maart, 7 en 14 april. De kosten zijn 125 euro. Minimaal 4, maximaal 7 deelnemers.
Meer info en aanmelden op www.biografischcoach.com.

















