Pinksterviering op de markt
Pinksterviering op de markt Kees Slijkerman

Pinksterviering Hoop & Vuur 8 juni 2025

26 mei 2025 om 11:38 Activiteiten Deel je nieuws

Op 8 juni vieren de kerken in Wijk bij Duurstede en omstreken samen het Pinksterfeest met als thema Hoop & Vuur. Wat maakt deze viering zo bijzonder? Aan het begin van onze jaartelling kwamen volgelingen van Jezus in Jeruzalem bij elkaar en ontvingen de Heilige Geest. Vanaf dat moment was God met hen, tot op de dag van vandaag, zoals Hij dat beloofd had.

Kerken in Wijk bij Duurstede e.o. vieren deze bijzondere gebeurtenis op 8 juni van 14.00 uur tot 15.00 uur in de buitenlucht op de Markt. Voor en na de viering zal er een programma zijn met speciale activiteiten.

Om 13.00 uur start er een stadswandeling, die langs een aantal plaatsen gaat die van belang zijn voor de gedeelde historie van Wijk bij Duurstede en het christelijk geloof.

Om 13.00 uur start er op de Markt ook een speciale sportclinic voor jongeren door de organisatie Athletes in Action.

Na de Pinksterviering is er de gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kop koffie en stuk taart. Verder is er vanaf 15.00 uur op de Markt een sponsorloop van en voor kinderen. Voor de activiteiten voor en na de dienst hoef je je niet op te geven, je kunt gewoon meedoen als je er bent.

Namens de deelnemende kerken:

Baptistengemeente De Haven

Hervormde Kerk Wijk bij Duurstede

PKN Wijk bij Duurstede & Cothen

RK Johannes de Doper

Voor verdere info en laatste nieuws: www.gemeentedehaven.nl/pinksterdienst

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie