Martijn Nanninga en de Zingkring.
Martijn Nanninga en de Zingkring. Karin Menken

Open Les Zingkring Wijk op 10 oktober in De Windroos

28 september 2024 om 10:00 Activiteiten

WIJK BIJ DUURSTEDE De Zingkring staat voor zingen vanuit zin, vanuit de betekenis van een lied en de natuurlijke stroom van de adem. Al 14 jaar in Culemborg, nu ook in Wijk bij Duurstede.

,,We zingen op een directe en organische manier, dat wil zeggen: zonder tussenkomst van bladmuziek en strakke arrangementen. Zingen als weg naar binnen, als weg naar persoonlijke expressie, zingen om te verbinden. Wie wil zingt eens een solo of duet”, vertelt Martijn Nanninga. ,,Er is een grote variatie van repertoire uit de wereldmuziek: Afrika, Spaans, Frans, Gipsy-Balkan, Zuid Amerika, spirituele liederen en vele andere. De liederen worden begeleid met gitaar en accordeon.”

Vanaf september is de Zingkring van start gegaan. Op donderdag 10 oktober is weer een Open Les waarin belangstellenden kunnen ervaren of de Zingkring ook iets voor ze is. 

De avond is van 19.30 tot 21.00 uur in basisschool De Windroos, Karolingersweg 147A in Wijk bij Duurstede. Voor meer informatie zie Martijn Nanninga, www.zingkring.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie