
Vrouw die verdachte situatie politiebureau veroorzaakte is 44-jarige uit Bunnik
22 januari 2025 om 11:15 MisdaadUTRECHT/BUNNIK De vrouw die vrijdag na een verdachte situatie op het politiebureau in Utrecht werd aangehouden, wordt verdacht van bedreiging met een terroristisch misdrijf en het doen van een valse bommelding, meldt het Openbaar Ministerie (OM).
De verdachte is een 44-jarige vrouw uit Bunnik, bevestigt het OM na berichtgeving van het AD. Het OM kan niet zeggen waar de verdenking van bedreiging met terroristisch misdrijf op is gebaseerd, vanwege het lopende onderzoek.
Afgelopen vrijdag liep de vrouw om 13.55 uur het politiebureau Paardenveld in de Utrechtse binnenstad binnen en riep daar ‘bepaalde dingen’. De politie wil niet herhalen wat ze zei, maar het gaf dus aanleiding om haar aan te houden. De vrouw had twee ‘objecten’ bij zich waarvan onderzocht is of het explosieven waren. Dat bleek niet het geval.
Zondag werd bekend dat de vrouw 14 dagen langer vast blijft zitten. Binnen die termijn moet worden besloten of ze nog langer in bewaring blijft. Door het incident ging politiebureau Paardenveld uren dicht. Het bureau werd uit voorzorg ontruimd. Op beelden op RTV Utrecht te zien hoe de vrouw werd aangehouden buiten het politiebureau.
(Bron: RTV Utrecht)












