Afbeelding
Calypso

Agenda Calypso Theater

4 juni 2025 om 15:30 Recreatie

WIJK BIJ DUURSTEDE Een nieuwe week met mooie voorstellingen en films. 

FILMHUIS: IK ZAL ZIEN, donderdag 5 juni, 20.00 uur

Als de levenslustige Lot door een vuurwerkongeluk haar zicht verliest, komt haar wereld abrupt tot stilstand. Al haar toekomstplannen lijken volledig in te storten, nu de wereld zoals ze die kende voorgoed veranderd is. Lot verzet zich fel tegen haar nieuwe hulpbehoevendheid en gaat tot het uiterste om aan haar pijnlijke realiteit te ontsnappen…

HARRY SACKSIONI – LOVE OF MY LIFE, zaterdag 6 juni, 20.30 uur; de laatste kaartjes

LOVE OF MY LIFE is de titel van Harry Sacksioni’s nieuwste CD, waarvan de nummers de basis vormen voor dit solo-optreden. Je zou het kunnen zien als een ode aan het instrument dat hem zoveel heeft gebracht: de gitaar. Buiten dat hij er virtuoos op speelt, is het in zijn leven zijn allergrootste liefde.

Met zijn indrukwekkende gitaartechniek, tezamen met zijn persoonlijke verhalen en zijn relativerende humor, weet Harry al vijf decennia lang, in zijn eigen land en een groot aantal andere landen, het publiek aan zich te binden.

LADIES NIGHT: DOCHTERS, zaterdag 7 juni, 20.00 uur

Vera is vastbesloten om de bucketlist van haar overleden man verder af te werken en dus schrijft ze zichzelf en haar drie dochters in voor een marathon. Die staan alleen bepaald niet te springen van enthousiasme omdat ze alle drie druk zijn met hele andere dingen in hun leven. Wat begint als een fysieke uitdaging, wordt al snel een emotionele reis voor de vrouwen. Want volhouden en geloof in jezelf, brengen je dichterbij je doelen. En dat geldt niet alleen voor de wedstrijd.

CALYPSO THEATERSCHOOL: HIGH SCHOOL MUSICAL – JEUGD MUSICAL GROEP, dinsdag 10 mei, 20.00 uur

De leerlingen van de Jeugd Musical Groep spelen hun eindvoorstelling: High School Musical.
U bent van harte welkom!

FILMHUIS: THE LAST SHOWGIRL, donderdag 12 juni, 20.00 uur

Las Vegas showgirl Shelley staat op een keerpunt in het leven als haar show na dertig jaar plotseling tot een einde komt. Als danseres van in de vijftig worstelt ze met het vervolg van haar carrière. De show en haar werkfamilie waren haar leven, ten koste van de relatie met haar dochter. Om het roer om te kunnen gooien, zal Shelley zichzelf moeten hervinden en een beslissing moeten nemen voor haar toekomst.

CALYPSO THEATERSCHOOL: GREASE – PRODUCTIE GROEP, vrijdag 13 juni, 20.00 uur

De leerlingen van de Jeugd Musical Groep spelen hun eindvoorstelling: High School Musical.
U bent van harte welkom!

THE WIENERS – CLASSIC ROCK’N’ROLL STARS, PART II, zaterdag 14 juni, 20.30 uur

Fifties tributeband The Wieners komt in dit tweede deel van ‘Classic Rock’n’Roll Stars’ met nog meer heerlijke nummers van onder anderen Elvis Presley, Johnny Cash, Buddy Holly, en The Everly Brothers. Én deze keer ook van piano-rockers zoals Jerry Lee Lewis en Fats Domino.
Een programma met authentiek vertolkte hits en minder bekende pareltjes uit de jaren ‘50 en begin ‘60 van de vorige eeuw, vol prachtige anekdotes over de eerste pophelden.
Een prachtige tribute to the fifties!

FAMILIEVOORSTELLING: JOES BOONEN – PAS OP VOOR DE BILLENBIJTER!, zondag 15 juni, 11.00 uur

Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter! is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Een leuke interactieve muziektheatervoorstelling voor kinderen van 4 t/m 8 jaar.

Kijk voor het volledige programma op de website www.calypsotheater.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie