
Projectorkest Midden Nederland geeft drie concerten
22 juni 2024 om 11:10 MuziekREGIO Op zaterdag 29 juni geeft het Projectorkest Midden Nederland een gratis toegankelijk picknickconcert in de tuin van Huis Doorn. Het concert start om 14.00 uur en eindigt, inclusief pauze, rond 15.45 uur.
Neem een picknickkleedje of een klapstoel mee en luister naar een ‘Tribute to the Past’: een ode aan overleden componisten en muzikanten door het orkest onder leiding van dirigent Ruud van der Laar. Muziek van Elvis tot Elgar en van Mozart tot Morricone, maar ook nummers van onder andere Tina Turner en Amy Winehouse.
De Oranjerie is open voor een hapje en een drankje en verstrekt ook lunchpakketten (twee belegde broodjes, één flesje sap en één stuk fruit). Vooraf te bestellen via info@oranjerie-doorn.nl
Op zondag 30 juni treedt het orkest nogmaals op. Dit keer in het Slottuintheater bij Slot Zeist. Ook dit optreden is gratis toegankelijk en begint om 19.00 uur (indicatie eindtijd: 20.45 uur).
Het Projectorkest Midden Nederland is een nieuw orkest met ruim vijftig muzikanten uit zeven provincies. De blazers en slagwerkers, zowel uit de harmonie- als fanfarebezetting, werken in een half jaar toe naar een aantal optredens op bijzondere plaatsen in de provincie Utrecht. Het orkest is een initiatief van muziekvereniging Concordia uit Wijk bij Duurstede en wordt mede mogelijk gemaakt door het Cultuurfonds Wijk bij Duurstede.
In het geval van slecht weer kan het optreden geen doorgang vinden. Kijk voor de meest actuele informatie op de dag van optreden op www.harmonie-concordia.nl/projectorkest
Het laatste optreden vindt plaats op zondag 7 juli vanaf 15.15 uur bij Kasteel Duurstede in Wijk bij Duurstede tijdens de Dag van de Blaasmuziek.



















