
Huisconcert met Ierse muziek en verhalen
23 september 2025 om 20:24 Lokaal Deel je nieuwsIrish music, vibes & stories
De Ierse geschiedenis heeft geleid tot heftige, mooie, gevoelige verhalen en muziek. Een greep daaruit komt terug in het huiskamerconcert van de The Enchanted Tree op 5 oktober in Cothen.
The Enchanted Tree is het muzikale avontuur van Anne Buwalda (zang), Peter Bouter (gitaar) en Maurits Hoogerwerf (viool). Ze geloven alledrie dat muziek de snelweg naar de ziel is, en ze hopen je hart te verzachten door de liedjes die ze zullen spelen en proberen zo de wereld een beetje een betere plek te maken.
The Enchanted Tree is vooral geïnspireerd door Keltische folk muziek, het Keltische landschap en de cultuur, waarbij Ierse traditionele maar ook moderne liederen de hoofdtoon vormen. Samen bieden zij een unieke en betoverende ervaring aan elk publiek. Hiernaast gaan ze ook graag in gesprek tijdens een optreden om de liefde voor de muziek te delen met persoonlijke verhalen en ervaringen.
“Reis met ons mee door de verhalen en laat je meevoeren door de muziek en liederen!”
Het huiskamerconcert in Cothen op 5 oktober begint om 15 uur. Wil je hier bij zijn? Mail dan voor kaarten (€12,50) en info naar bouter.peter@gmail.com.













