
Korte Natuurwandeling Amerongse Bos
30 mei 2025 om 07:41 Lokaal Deel je nieuwsKorte Natuurwandeling Amerongse Bos
Zaterdag 7 juni organiseert Utrechts Landschap/Amerongse Bos weer een mooie boswandeling. We gaan op pad door de prachtige natuur en langs de beukenlanen op de Amerongse Berg. Het voorjaar nadert haar hoogtepunt, dus er zal veel te genieten zijn. Alles is intussen weer prachtig groen en de vogels zingen het hoogste lied.
Deze wandeling is korter dan gebruikelijk en dus ook geschikt voor mensen die wat minder lang kunnen lopen. De duur van de wandeling zal ongeveer 1 uur vergen met een mogelijke uitloop naar 5 kwartier. Onderweg wordt regelmatig stil gestaan bij bijzondere punten waarover u van de gids allerlei interessante wetenswaardigheden te horen krijgt.
We gaan van start om 13:30 uur vanaf het Bezoekerscentrum Utrechts Landschap aan de Veenseweg 8 in Amerongen
Deelnemers wordt gevraagd zich vooraf aan te melden. Dat kan op de website van Utrechts Landschap: https://www.utrechtslandschap.nl/activiteiten/excursie/vroege-voorjaarswandeling-amerongse-bos
Het aantal deelnemers is beperkt tot 15 personen. Parkeergelegenheid is gratis op TOP De Burgwal, vanaf daar loopt u binnendoor in enkele minuten naar het bezoekerscentrum.


















