
Bijeenkomst mantelzorg: ontdek wat Yoga voor mantelzorgers kan betekenen
18 februari 2026 om 18:00 ActiviteitenWIJK BIJ DUURSTEDE Na het succes van de middagworkshop yoga in november 2025, is de workshop nu op herhaling in de avond op donderdag 26 februari van 19.30 tot 21.00 uur bij Stichting Binding Steenstraat 14A in Wijk bij Duurstede.
,,Yoga kan een waardevolle ondersteuning zijn voor mantelzorgers. Bij het verminderen van stress, het herstellen van de balans tussen spanning en ontspanning. En het verbeteren van de fysieke en mentale gezondheid.”
Tijdens een workshop stoelyoga neemt Judith Bouwhuis van ‘The JOY of YOGA’ de deelnemers mee op reis door lichaam, ademhaling en gedachten. ,,Je wordt je bewust van wie je werkelijk bent. De les wordt gegeven vanuit de stoel, en is zo voor iedereen toegankelijk.”
De inloop is vanaf 19.15 uur.
Aanmelden is gewenst in verband met de deelname van maximaal 12 personen, dat kan via mantelzorg@stichting-binding.nl of bel naar 0343-473070.

















