Afbeelding

Zeg Ja bij Dementie thema in Alzheimercafé

25 maart 2025 om 14:30 Maatschappelijk

WIJK BIJ DUURSTEDE Op woensdag 2 april is het maandelijks Alzheimer Café met dit keer als thema ‘Zeg Ja bij Dementie’.

,,Zeg ja bij dementie, want een manier om contact te maken met mensen met dementie is door aan te sluiten bij hún belevingswereld. Door hun haperende brein kunnen zij dat immers niet meer doen bij onze. Wist je dat iemand met dementie zo’n 80% van de dag gecorrigeerd wordt? Door onze voortdurende focus op wat klopt en wat niet, worden mensen echter onzeker, verdrietig en soms opstandig. SPEELS is gebaseerd op wat iemand nog wél wil en wél kan.”

In het Alzheimer Café zijn mensen met dementie, hun naasten en belangstellenden samen van harte welkom voor informatie en om deel te nemen.

Inloop vanaf 19.00 uur, het programma duurt van 19.30 tot 21.30 uur. De bijeenkomst wordt gehouden in het E&E Gasthuis zaal ¾, Gansfortstraat 4, Wijk bij Duurstede. Aanmelden is niet nodig.