Bridgeclub De Waalstroom Tiel zoekt nieuwe leden
17 juli 2018 om 15:39TIEL Bridgeclub De Waalstroom in Tiel zoekt nieuwe leden voor het komende seizoen. De club begint op maandag 3 september aan haar 27ste bridgeseizoen. Momenteel zijn er 52 mensen lid van de club. Om in twee lijnen te kunnen spelen, is een aantal van zestig leden beter. Het seizoen bestaat uit 34 speelavonden, verdeeld over acht competitieperioden. Na elke competitieperiode degraderen er drie paren van lijn A naar lijn B en promoveren er drie paren.
De Waalstroom is opgericht in 1991 en is daarmee één van de oudere bridgeclubs in Tiel. Zij staat bekend als een club waar heel ontspannen wordt gespeeld. De leden van de club willen op de maandagavond op een leuke en enthousiaste manier hun krachten met elkaar meten. De club heeft spelers die al jaren het spel met heel veel plezier en liefde beoefenen, maar ook beginners die op een goed niveau bridge willen leren. Die mengelmoes van ervaren bridgers en beginnelingen maakt de club tot wat het nu is. Er heerst een gezonde competitiegeest onder de leden van de club.
Naast ervaren bridgers is er ook volop plaats voor beginnende spelers. Deze beginnen vaak in de B-lijn, zodat zij daar de nodige ervaring op kunnen doen. Het is mogelijk om een aantal avonden mee te spelen om de sfeer te proeven. De Waalstroom speelt op de maandagavond in de kantine van De Batouwe aan de Boerhavelaan in Tiel.
Nieuwe paren of singles kunnen zich aanmelden via voorzitter Roel Ooms, 0344-682391 of 06-53731740. Bij hem kunnen zij ook verdere informatie krijgen. Info: www.bridgeclubdewaalstroomtiel.nl.
Zomerbridge
ECHTELD De uitslag van de zomerbridge van bridgeclub Midden-Betuwe.
Thijs Janssen & Frits Smid 60,12, 2. Mieke Jonker & Karel van den Berg 58,21, 3. Jaap van Toorn & Dick Konings 56,79.
Duivensport
TIEL Voor het eerst van het seizoen 2018 stonden de junioren, jonge duiven geboren in 2018, aan de start. Het was W.D. van Tuil die het team jonge duiven in goede doen had. Naast de 1e prijs waren ook de prijzen 2, 5, 8, 9 en 10 voor Wim en Jan van Tuil en kleinzoon Ferdi Gerritse. De top 10 als volgt: P.V. de Verwachting Asse Zelik 139 km, 549 duiven 1-2-5-8-9-10. W.D van Tuil (1245,003 m), 3-4. A. van Zomeren, 6-7. Hans Verbeek.
Afgelopen zaterdag waren de junioren aan de beurt voor hun eerste wedstrijd van het seizoen 2018. Ook de oude duiven mochten deelnemen aan dit convooi en het was de oude duif van Harold Arisse & Zoon die alle Tielse duiven te snel af was. Zo ook in Regio C2 met 2.190 duiven in concours. Voor de 2e week op rij de snelste duif van Tiel op een vitesse/midfond vlucht. Foto: A. v.d. Kruk.